VUKOVI BEZ IKAKVE ŠANSE Partizan s lakoćom deklasirao Cibonu u ABA ligi

01.10.2024., KC Drazen Petrovic, Zagreb -  AdmiralBet ABA liga, 2.kolo,  KK Cibona - SC Derby. Photo: Luka Batelic/PIXSELL

Oslabljena Cibona nije imala šanse kod Partizana u trećem kolu regionalne ABA lige, domaći košarkaši slavili su s uvjerljivih 113-78 (34-20, 29-27, 28-19, 22-12).

Hrvatskoj momčadi nedostajalo je u ovom susretu nekoliko važnih pojedinaca, a kontakt sa suparnikom Cibona je izgubila već nakon prve četvrtine. Partizan je nakon deset minuta vodio 34-20, dok se sve do kraja nije previše pazilo na obranu i beogradski sastav je do kraja ostvario prednost od 35 poena.

S 18 poena Mario Nakić je bio prvi strijelac Partizana, a tome je dodao pet skokova i četiri asistencije. Cibonu su predvodili Anthony Barber s 20 koševa i Peter Jok, koji je uz 13 poena ostvario četiri skoka.

Maksimalne tri pobjede zasad imaju Partizan, Budućnost i Mega. Zadar je na omjeru 1-1, a Split i Cibona na 1-2.

U ponedjeljak će utakmicu trećeg kola odigrati košarkaši Zadra koji gostuju kod Studentskog centra. Dvoboj počinje u 19 sati.

SENZACIJA NA GRIPAMA KK Split slavio protiv Crvene zvezde prvi put nakon 12 godina

OZNAKE: Cibona, kk partizan