VELIKA POBJEDA Labrović i Jakić slavili protiv Borussije, Majer se vratio nakon dva mjeseca

Lovro Majer VfL Wolfsburg,19 - 1. Fussball Bundesliga Saison 2024-2025 Punktspiel VfL Wolfsburg vs. FC Bayern München in der Volkswagen Arena in Wolfsburg - Freisteller,Aktion,Fussball,Deutschland,Mann,Männer,25.08.2024 *** Lovro Majer VfL Wolfsburg,19 1 Soccer Bundesliga Season 2024 2025 Point Match VfL Wolfsburg vs FC Bayern Munich at the Volkswagen Arena in Wolfsburg Freisteller,Action,Soccer,Germany,Man,Men,25 08 2024,Image: 909807678, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Christian Schroedter / imago sportfotodienst / Profimedia

Christian Schroedter / imago sportfotodienst / Profimedia

U dvoboju 8. kola Bundeslige Augsburg je kod kuće iznenadio Borussiu Dortmund s 2-1, dok je RB Leipzig domaćom pobjedom nad Freiburgom (3-1) opet preuzeo vrh.

Augsburg je preokretom slavio protiv Borussije, uz veliki doprinos veznjaka Kristijana Jakića i vratara Nediljka Labrovića. Gosti su poveli golom Nizozemca Donyella Malena već u četvrtoj minuti, da bi bavarska momčad preokrenula golovima Francuza Alexa Claudea Mauricea (25, 50). Augsburg je pobjedom skočio na 11. mjesto, a Borussia je sedma.

Leipzig je također preokretom slavio protiv Freiburga i sada na vrhu ima tri boda više od Bayerna. Japanac Ritsu Doan doveo je Freiburg u vodstvo, a Istočni Nijemci su u drugom poluvremenu dali tri gola preko Mađara Willya Orbana, Nizozemca Lutsha Geertuide i Belgijanca Loisa Opende.

Stuttgart je s 2-1 pobijedio Kiel, dok su St. Pauli i Wolfsburg, za koje je zadnjih deset minuta, prvi put nakon dva mjeseca, igrao Lovro Majer, odigrali 0-0.