Uvjerljive pobjede Celtica i Rangersa, Barišić i Čolak nastupali za Rangers

05.12.2022., stadion Al Janoub, Al Wakrah, Katar - FIFA Svjetsko prvenstvo, osmina finala, Japan - Hrvatska. Borna Barisic Photo: Goran Stanzl/PIXSELL

Goran Stanzl/PIXSELL

Celtic i Rangers ostvarili su uvjerljive pobjede u 24. kolu prvenstva Škotske, a Celtic i dalje ima devet bodova više od Rangersa.

Celtic je na svom stadionu pobijedio Livingston 3:0, a sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu. Strijelci su bili Greg Taylor, Daizen Maeda i Kyogo Furuhashi.

Rangers je slavio na gostovanju kod Heartsa sa identičnim rezultatom, a golove su zabili Alfredo Morelos i Malik Tillman.

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić odigrao je cijeli susret, dok je Antonio Čolak igrao od 76. minute za Rangers.

Celtic je vodeći u poretku i ima 67 bodova. Rangers se nalazi na drugom mjestu i ima devet bodova manje.