Sve najvažnije u Bergamu dogodilo se u prvom poluvremenu u kojem je palo svih pet golova.

Fiorentina je vodila sa 1-0 i 2-1, ali je domaćin ipak s prednošću 3-2 otišao na odmor. Na koncu se to pokazao i kao konačan rezultat.

Gosti su poveli u 15. minuti golom Lucasa Martineza Quarta, no šest minuta kasnije izjednačio je Mateo Retegui.

Moise Kean je u 32. minuti doveo “Viole” do nove prednosti, ali je domaćin u samoj završnici poluvremena golovima Charlesa De Ketelaere (45) i Ademole Lookmana (45+2) okrenuo rezutat.

U nastavku susret bilo je prilika na obje strane, ali ne i golova. Mario Pašalić je za domaći sastav zaigrao od 70. minute, dok je Marin Pongračić na suprotnoj strani ušao u igru u 81. minuti.

SLOBODAN IGRAČ Stručnjak za transfere se raspisao o Perišiću: Ponovno će mu trener biti legendarni Talijan?