USKORO NA MAKSIMIRU Dvije zvijezde Milana okrenule leđa treneru na utakmici? ‘Nije nam to trebalo’

Rome: Rafael Leao of A.C. Milan celebrates after scoring the gol of 2-2 during the 3nd day of the Serie A Championship between S.S. Lazio and A.C. Milan at the Olympic Stadium on August 31, 2024 in Rome, Italy.,Image: 903736630, License: Rights-managed, Restrictions: * Italy Rights OUT *, Model Release: no, Credit line: Domenico Cippitelli/IPA Sport / Zuma Press / Profimedia

Domenico Cippitelli/IPA Sport / Zuma Press / Profimedia

Jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka ove sezone Milan u 3. je kolu talijanskog nogometnog prvenstva odigrao 2-2 na gostovanju kod Lazija u Rimu pa je još uvijek bez pobjede ove sezone.

Rossoneri su poveli golom Pavlovića (8) početkom dvoboja, Lazio je u razmaku od samo četiri minute preokrenuo preko Casellanosa (62) i Dije (66) da bi Rafael Leao (72) postavio konačni rezultat.

S dva osvojena boda Milan je tek 14. na ljestvici, a čini se da bi mogao postojati i problem u svlačionici.

Naime, u drugom poluvremenu prilikom pauze za osvježenje svi igrači su dotrčali do linije kako bi primili instrukcije trenera Paola Fonsece, no ne i Leao i Theo Hernandez koji su dvoboj počeli na klupi, a priliku su dobili tek u nastavku.

“Nema problema. Ovaj tjedan sam razgovarao s igračima i oni su prihvatili moju odluku. Bio sam fokusiran, nisam ni vidio da stoje tamo. Nećemo raditi probleme tamo gdje ih nema”, rekao je Fonseca, a oglasio se i Hernandez:

“Pauza za osvježenje? Rafa i ja smo bili na terenu dvije minute i nije nam to trebalo. Bili smo spremni pomoći momčadi da pobijedi u ovoj utakmici. Nije to nikakav protest protiv momčadi ili trenera, svi smo ujedinjeni.”

DRAMA U ITALIJI Pljačkaši presreli zvijezdu Napolija: Prijetili mu pištoljem, uništili automobil pa ga i opljačkali