TRENUTAK INSPIRACIJE U Brazilu zabijen jedan od najboljih golova sezone, navijači i komentator u deliriju

Twitter

U ludoj utakmici 23. kola brazilske Serie A, Vitoria i Cruzeiro odigrali su 2:2. Domaća Vitoria, koja je u mukotrpnoj borbi za ostanak, je povela 2:0, ali je pred kraj utakmice s igračem manje prosula vodstvo.

Osim lude završnice, utakmica će ostati upamćena i po odličnom golu Alerrandra za 2:0 Vitorije. Nije trebalo dugo da gol postane viralan na društvenim mrežama, a neki ga već sad nazivaju golom sezone.

Vitoria je povela u 25. minuti kada je Osvaldo realizirao kazneni udarac. Četiri minute kasnije, događa se trenutak za pamćenje. Obrana Cruzeira nije dobro reagirala i lopta je došla do Alerandra. On se savršeno namjestio i “škaricama” pogodio za 2:0.

Nije to bilo dovoljno Vitoriji za pobjedu jer su s igračem manje primili golove u 78. i 84. minuti. Junak gostiju bio je Juan Dinenno koji je ušao s klupe u 65. minuti i donio bod svojoj momčadi.

NOVI MANDŽUKIĆ Dalić ga pozvao među Vatrene, on odmah zabio: U sjajnoj je formi od prošle sezone

OZNAKE: Brazil