TRAGIKOMEDIJA Gubili utakmicu 19:0 pa je odlučili prekinuti jer nisu imali dovoljno igrača

16.02.2018., Zagreb - Nogometna lopta. "nPhoto: Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Nove nevjerojatne vijesti stižu s nogometnih travnjaka u Crnoj Gori, ovaj put s niželigaških terena. U susretu tamošnje Treće lige momčad Njegoša gubila je od Zete rezultatom 0:19, a onda su odlučili prekinuti utakmicu u 70. minuti i okončati epski raspad.

Ovaj novoosnovani klub tako je nastavio seriju loših rezultata ove sezone, u prva četiri kola primili su čak 50 golova! No, u njihovu obranu, loša igra nije jedini razlog takvih rezultata, već ima nešto i do broja igrača.

Naime, u prvom kolu i ujedno prvoj klupskoj utakmici od njegova osnutka, na raspolaganju su imali tek 11 igrača, odnosno nisu imali niti jednu zamjenu na klupi. Protiv Zete nisu uspjeli skupiti ni punu postavu, pa je nastupilo tek 10 igrača, prenosi RTCG.

Zbog svega se oglasio čak i Milan Knežević, crnogorski političar i član tamošnjeg parlamenta koji je nesvakidašnju situaciju prokomentirao u sarkastičnom tonu:

“U saznanju sam da je na utakmici Treće crnogorske lige između Njegoša i Zete došlo do kolabiranja svih 10 nogometaša domaće momčadi (jedanaestog nisu mogli naći) i da su isti hitno transportirani u Klinički centar, jer se sumnja da su na poluvremenu otrovani plutonijem”.

NOVI SKANDAL Sramota u susjedstvu: Lopta pogodila prečku, sudac dosudio gol

OZNAKE: nogomet, Crna Gora