TALIJANSKI ŠOK Ivanušec: U zadnjoj sekundi imamo sve i… Nemam riječi

25.06.2024., stadion Leipzig, Leipzig, Njemacka - Europsko prvenstvo 2024., skupina B, 3. kolo, Hrvatska - Italija.  Photo: Luka stanzl/PIXSELL

Luka stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija u posljednjim je sekundama utakmice trećeg kola Europskog prvenstva u Njemačkoj primila gol od Talijana za konačnih 1:1 u Leipzigu.

Vodila je Hrvatska od 55. minute golom Luke Modrića, no u osmoj minuti sudačke nadoknade, odnosno u zadnjem napadu na utakmici, Mattia Zaccagni šokirao je momčad Zlatka Dalića i zabio za prolazak Italije.

Kako Hrvatska može proći?

Tako završava na trećem mjestu u grupi s dva osvojena boda. I dalje možemo proći kao jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe. Kako? Albanija je morala izgubiti od Španjolske, što se i dogodilo. Furija je slavila s 1:0.

U utorak Engleska mora pobijediti Sloveniju s barem tri gola razlike, a Danska mora pobijediti Srbiju. Zatim u srijedu Turska mora pobijediti Češku, a Portugal Gruziju.

ŠOK U LEIPZIGU Evo što Hrvatskoj sada treba za prolaz, šanse su minimalne

Ivanušec: Jedna od najstresnijih utakmica u karijeri

“Ne znam što bih rekao. U zadnjoj sekundi imamo sve i… Ne znam, nemam riječi. Teško mi je išta reći, razočarani smo. Ne znam što se dogodilo. Gledam situaciju, nisam vidio sve ispočetka… Znam da je lopta išla kroz sredinu, pa na lijevu stranu… Čovjek pogodio… Jedna od najstresnijih utakmica u karijeri”, rekao je Luka Ivanušec.