POLUDIO Ronaldo nakon remija u Škotskoj vrijeđao suca, pravio grimase i otišao bez pozdrava

Portugal's forward #07 Cristiano Ronaldo (R) talks to the referee during the UEFA Nations League, League A Group A1 football match between Scotland and Portugal at Hampden Park Stadium in Glasgow, on October 15, 2024.,Image: 921551119, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: ANDY BUCHANAN / AFP / Profimedia

ANDY BUCHANAN / AFP / Profimedia

Budući da je Hrvatska je remizirala na gostovanju kod Škotske (3-3), Portugal je imao priliku odvojiti se na vrhu grupe u Ligi nacija i osigurati prvo mjesto, no nisu to napravili jer su i oni remizirali na gostovanju kod Škotske (0-0).

Dominirali su izabranici Roberta Martineza, ali lopta nije htjela u mrežu. Prošlo je i 90 minuta, sudac je pokazao još četiri minute nadoknade, a nakon što je to prošlo, trebali su Portugalci imati korner, međutim sudac Lawrence Visser iz Belgije dosudio je kraj.

‘Poludio’ je na to Cristiano Ronaldo (39) i nakon toga pokazao glumačke sposobnosti. Pokazao je prema sucu i rekao mu da je ‘sr*nje’, a onda je imao pravu malu monodramu. Prema sucu je pokazivao razne gestikulacije, pljeskao mu, čudio se i ispitivao četvrtog suca o čemu se radi.

Nastavio je s pantomimom sve dok nije otišao u svlačionicu, a to je napravio bez da je sportski pozdravio protivnike, ali i navijače koji su potegnuli iz Portugala do Škotske. Tko zna, možda se naljutio jer je svjestan da su imali priliku osvojiti skupinu, a ovako će se stvar vjerojatno riješiti u zadnjem kolu, kada će na Poljudu snage odmjerit Hrvatska i Portugal.

DODATNI PROBLEM Livaković više neće braniti u Ligi nacija ove godine: Tko će ga zamijeniti?