PITAMO VAS Nova drama sa suđenjem u HNL-u: Je li Hajduku trebao biti poništen gol?

Screenshot/MaxSport 1

Nogometaši Hajduka gostuju u Koprivnici u 10. kolu SuperSport HNL-a, fenjeraš protiv lidera prvenstva, na papiru lak posao, ali daleko od toga.

Puno bolje su Farmaceuti otvorili susret i opasno prijetili preko Nestorovskog, a onda je došlo do prizemljenja u 39. minuti susreta.

Ivan Rakitić izveo je slobodan udarac s lijevog krila na peterac, Tomislav Božić nije najbolje reagirao i skrenuo je loptu u svoju mrežu.

U 44. minuti je Stipe Biuk povećao prednost na 0:2 u 44. minuti i Bijeli su otišli mirno na predah.

Kontroverzna odluka

Netom prije drugog gola Hajduka u središtu pažnje su se našli gostujući branič Ismaël Diallo i njegov ‘kolega’ s druge strane Antonio Bosec. Bosec je išao glavom vrlo nisko na loptu, Diallo je stigao do nje prvi i prebacio ju do Biuka, koji je potom zabio gol.

Gol možete pogledati OVDJE.

Situaciju je pregledavao i VAR, domaćini su opkolili suca Antu Čulinu, no on je samo pokazao na centar i priznao gostima iz Splita drugi pogodak.