OSIJEK NA DNU Rijeka upisala još jednu pobjedu pred okršaj s Olimpijom za ulazak u Konferencijsku ligu

25.08.2024., stadion Opus Arena, Osijek - SuperSport HNL, 04. kolo, NK Osijek - HNK Rijeka.

U utakmici  4. kola SuperSporta Rijeka je kao gost pobijedila Osijek 2:0 na Opus Areni i prestigla je Šibenik na drugom mjestu.

Rijeka je povela u 13. minuti. Marco Pašalić je lukavo tukao izravno iz kornera, golman Osijeka Nikola Čavlina je jedva odbio, a Stjepan Radeljić je iz blizine ugurao loptu u praznu mrežu.

Drugi gol za Rijeku postigao je Marco Pašalić u 60. minuti nakon sjajne kontre. Osijek je nakon četiri kola sa samo jednim osvojenim bodom na dnu ljestvice skupa sa Slaven Belupom. Osijek je odigrao jako lošu utakmicu. Domaća momčad praktički u 90 minuta nije uspjela stvoriti niti jednu pravu priliku.

Iduća utakmica Rijeke će biti u četvrtak, kada u uzvratu play-offa Konferencijske lige igra protiv Olimpije u Ljubljani. Podsjetimo, prva utakmica završila je 1-1.

ANALIZIRAO REMI Gattuso: ‘Trener ne može ništa napraviti kada igrač pogriješi. Zadovoljan sam igrom’

OZNAKE: Rijeka, Osijek, 1. hnl