ODUŠEVILI REGIJU Srbi i Slovenci poslali primjer svima: U isti glas pjevaju bezvremenski hrvatski hit

Facebook

U još jednom dramatičnom raspletu, nogometaši Srbije jučer su uspjeli izvući bod golom u posljednjoj minuti dvoboja protiv Slovenije u Muenchenu, odigravši 1-1 u utakmici 2. kola skupine C Europskog prvenstva.

Slovenija je povela golom Žana Karničnika u 69. minuti, a u petoj minuti sučevog dodatka strijelac za Srbiju bio je Luka Jović.

Na ljestvici skupine je vodeća Engleska s tri boda, Slovenija ima dva, a po jedan Danska i Srbija.

PRIJE TOČNO 6 GODINA FIFA se prisjetila Svjetskog u Rusiji i jedne od najvećih pobjeda Vatrenih u povijesti

Bila je to sjajna utakmica s pregršt prilika na obje strane, a i na tribinama je vladala odlična atmosfera. Iako su se mnogi pribojavali okršaja Slovenije i Srbije na Euru zbog ratne povijesti tih dviju država, osim nekoliko ubačenih čaša nakon utakmice, nije bilo izgreda među navijačima.

Štoviše, navijači Slovenije i Srbije koji nisu bili na stadionu su viđeni kako zajedno prate utakmice u fan zonama, a odlično raspoloženje vladalo je i nakon utakmice, kada je snimljen video koji se dijeli društvenim mrežama.

Na njemu se mogu vidjeti veseli Slovenci i Srbi kako zajedno pjevaju bezvremenski hit Novih fosila “Za dobra stara vremena”. U vremenima česte političke netrpeljivosti i svađe, ovakva snimka budi nadu u bolje odnose među susjednim državama u budućnosti.

BROJNE ŽALBE Kustić komentirao prijavu Srbije UEFA-i: ‘Ja to nisam vidio, neka oni dokažu da je doista tako bilo’