ODLIČAN POČETAK Kramarić novu sezonu Bundeslige otvorio s tri gola!

24.08.2024, xtvx, Fussball 1.Bundesliga, TSG 1899 Hoffenheim - Holstein Kiel emspor, v.l. Goal scored, Tor zum 2:0 Andrej Kramaric TSG 1899 Hoffenheim Torjubel, Goal celebration, celebrate the goal, celebrates scoring Pavel Kaderabek TSG 1899 Hoffenheim Andrej Kramaric TSG 1899 Hoffenheim DFL/DFB REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS as IMAGE SEQUENCES and/or QUASI-VIDEO Sinsheim *** 24 08 2024, xtvx, Soccer 1 Bundesliga, TSG 1899 Hoffenheim Holstein Kiel emspor, v l Goal scored, goal to 2 0 Andrej Kramaric TSG 1899 Hoffenheim goal celebration, Goal celebration, celebrate the goal, celebrates scoring Pavel Kaderabek TSG 1899 Hoffenheim Andrej Kramaric TSG 1899 Hoffenheim DFL DFB REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS as IMAGE SEQUENCES and or QUASI VIDEO Sinsheim,Image: 901236046, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Thomas Voelker / imago sportfotodienst / Profimedia

Thomas Voelker / imago sportfotodienst / Profimedia

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić postigao je sva tri gola za Hoffenheim u 3-2 (2-0) domaćoj pobjedi protiv novaka u ligi Holsteina iz Kiela u susretu 1. kola njemačkog prvenstva.

Kramarić je u 6. minuti sigurno realizirao kazneni udarac za 1-0, da bi u 37. minuti glavom u mrežu spustio ubačaj Bultera. Nakon što je Bernhardssen u 63. minuti smanjio za 2-1 i tako postigao povijesni prvi gol za Holstein Kiel u prvoj ligi, Kramarić je u 87. minuti najbrže reagirao na odbijenu loptu i pogodio za 3-1 da bi Machino u 89. postavio konačni rezultat.

SAMOUVJEREN Kramarić: Na Modrićevoj poziciji imam 15 i više golova u sezoni. Najbrojite mi tri veznjaka u Europi…

Kramarić je igrao za Hoffenheim do 90. minute.

Nediljko Labrović debitirao je u Bundesligi na vratima Augsburga u 2-2 (2-1) domaćem remiju protiv Werdera. Strijelci za domaće bili su Rexhbecaj (16) i Essende (35), a za goste Agu (12) i Njinmah (58).

Jakov Medić igrao je do 86. minute za Bochum u 0-1 (0-0) porazu kod RB Leipziga koji je do pobjede stigao golom Nuse (59).

REZULTATI 1. KOLA,
Petak:
Borussia M. - Bayer 2-3 (Elvedi 59, Kleindienst 85 / Xhaka 12, Wirtz 38, 90+11)
Subota:
RB Leipzig - Bochum 1-0 (Nusa 59)
Hoffenheim - Holstein Kiel 3-2 (Kramarić 6-11m, 37, 87 / Bernhardsson 63, Machino 89)
Freiburg - Stuttgart 3-1 (Kubler 26, 61, Doan 54 / Demirović 2)
Augsburg - Werder 2-2 (Rexhbecaj 16, Essende 35 / Agu 12, Njinmah 58)
Mainz 05 - Union Berlin 1-1 (Amiri 53 / Benes 74)