Nogometaši Grobničana izborili šesnaestinu finala Kupa: Pobijedili Papuk Orahovicu s 29:1

Facebook/NK Grobničan

Nogometaši Grobničana izborili su šesnaestinu finala SuperSport Hrvatskog kupa nakon što su u utakmici pretkola pobijedili Papuk Orahovicu 29:1.

Do pete minute utakmice stajao je na semaforu početni rezultat, a onda je krenula golijada. Dražen Pilčić otvorio ju je pogotkom na koji se nadovezao Patrik Srzentić, uslijedio je autogol, a onda novi pogodak Pilčića. Sve to dogodilo se to 15. minute, a do poluvremena je bilo već 12:0. U nastavku igre palo je još čak 18 golova.

Mario Kubaček bio jedini strijelac poražene momčadi, zabio je u 60. za smanjenje rezultata na 1:19. Papuk, 98 godina star klub, utakmicu protiv momčadi iz Druge SuperSport NL odigrao je s veteranima. Trojica igrača u kadru bili su 38-godišnjaci, svi ostali stariji od 40 godina.

Najbolji strijelac utakmice bio je Dražen Pilčić s 10 golova, piše Index.hr.