LJUBAV IZ DJEČAČKIH DANA Stefanos Tsitsipas zagrijavao vratare Genoe pred utakmicu protiv Rome

Stefanos Tsitsipas on the pitch with Genoa for the warm-up during Serie A ENILIVE 24/25 match between Genoa CFC and AS Roma at Stadio Luigi Ferraris, Genova during Genoa CFC vs AS Roma, Italian soccer Serie A match in Genoa, Italy, September 15 2024 PUBLICATIONxNOTxINxITA Copyright: xAndreaxAmato/IPAxSportx/xipa-agex/xx IPA_49704842 IPA_Agency_IPA49704842

Andrea Amato IPA Sportx ipa-age

Trenutno 12. igrač na svjetskoj ATP listi Stefanos Tsitsipas bio je gost iznenađenja Genoe na Luigi Ferraris stadionu pred nedjeljnu utakmicu protiv Rome. Tsitsipas je na utakmicu došao sa svojom djevojkom Paulom Badosom, Španjolkom koja je 20. na WTA listi a za razliku od svoje bolje i ljepše polovice Grk nije ostao u civilu nego je u opremi Genoe pred već ispunjenim tribinama pokazao nešto od nogometnog umijeća i usput dao intervju u kojem je objasnio što ga veže za ovaj klub.

„Možda mi nećete vjerovati, sve je počelo od video igre u vrijeme dok sam bio dječak. Brat i ja smo igrali tu jednu igru u kojoj sam izabrao igrati s Genoom, prvenstveno jer mi se svidio grb kluba. Da mi je u to vrijeme netko rekao da ću danas biti ovdje, na stadionu Genoe, ne bih vjerovao. Na sreću, postao sam tenisač i dobio sam ovu priliku“, rekao je Tsitsipas koji je dobio priliku sudjelovati u zagrijavanju vratara za ovu utakmicu, koristio je pritom nogometnu loptu ali i loptice za tenis.

„Ovo je bilo nezaboravno za mene, uputiti par šuteva i odraditi vježbe s igračima. Trenirao sam nogomet do 12. godine, oduvijek volim nogomet tako da mi je ovo okruženje zapravo dosta poznato“.

Genoa i Roma su na kraju odigrali 1-1, gosti iz Rima poveli su golom Artema Dovbyka a domaći za koje je Milan Badelj igrao do 80. minute su izjednačili u šestoj minuti nadoknade drugog poluvremena preko Konija De Wintera.