KONTROVERZNO Perišić na poluvremenu protiv Poljske napravio omraženi potez u nogometu

12.10.2024., stadion Maksimir, Zagreb - UEFA Liga nacija, Liga A, skupina 1, 3. kolo, Hrvatska - Skotska. Photo: Goran Stanzl/PIXSELL

Nicola Zalewski sjajno je odigrao u ludoj utakmici Poljske i Hrvatske (3:3) u četvrtom kolu Lige nacija. Osim što je na kraju prvog poluvremena golom vratio Poljsku u utakmicu kada je smanjio vodstvo Hrvatske na 3:2, imao je 7 osvojenih duela, 6 vraćenih lopti te najviše driblinga (3) na utakmici.

Nakon što je Zalewski postigao gol spasa za Poljsku, sudac je označio kraj prvog dijela. Mladi (22) veznjak Rome i Poljske, to je iskoristio da dotrči do 13 godina starijeg hrvatskog idola.

Zalewski je prišao Ivanu Perišiću i zamolio ga da se zamijene za dresove, a legenda Hrvatske ispunila mu je želju. Situaciju možete pogledati OVDJE.

Perišić mu je ispunio želju i dvojac je zamijenio dresove, iako se taj potez mijenjanja dresova već na poluvremenu u nogometu smatra vrlo kontroverznim, a poneki treneri ga i zabranjuju, budući da se dresovi inače mijenjaju na kraju utakmice.