KASNILI 15 MINUTA Navijači Rome opet protestirali zbog smjene De Rossija i poslali jaku poruku upravi

AS Roma v FC Internazionale - Serie A Enilive Supporters of Roma protest against AS Roma property during the Serie A Enilive match between AS Roma and FC Internazionale at Stadio Olimpico on October 20, 2024 in Rome, Italy. Rome Stadio Olimpico Rome Italy Copyright: xGiuseppexMaffiax SerieA_Roma-Inter_201024DSC00003

Giuseppe Maffia

Smjena Danielea De Rossija i postavljanje Ivana Jurića još uvijek ne daje neke rezultate, Roma u šest utakmica od dolaska hrvatskog trenera na klupu ima tek dvije pobjede, obje u Serie A, uz po jedan poraz i remi dok je Vučica u Europa ligi otad upisala po jedan remi i poraz. Nakon osam kola Serie A Roma se nalazi na diobi desetog i 11. mjesta s deset osvojenih bodova, devet manje od vodećeg Napolija.

Navijači Rome se i dalje ne mire s otkazom čovjeku koji u njihovim očima ima status legende a protestirati su nastavili i u nedjelju tijekom utakmice protiv Intera koju je klub iz Milana na Olimpicu pobijedio s 1-0. Ultrasi Rome su još jednom ušli u punom broju na svoju južnu tribinu tek nakon 15 minuta utakmice dok se nekoliko njihovih pripadnika na tribini ukazalo ranije držeći veliki transparent na kojem je stajalo „Quindici minuti di assenza perché siamo schifati da questa dirigenza“ odnosno u prijevodu – „15 minuta kašnjenja jer smo zgroženi ovakvim upravljanjem“.