KAKO SU IGRALI Najbolju momčad 2. kola SHNL-a predvodi iznenađujući dvojac koji je briljirao za vikend

08.10.2023., stadion Maksimir, Zagreb - SuperSport HNL, 11. kolo, GNK Dinamo - NK Istra 1961. Oleksandr Petrusenko Photo: Marko Lukunic/PIXSELL

Iza nas je još jedan uzbudljiv vikend u kojem smo vidjeli okršaje u sklopu 2. kola SHNL-a. Pojedini favoriti su opravdali svoje uloge, dok drugi nisu, a bilo je i ugodnih iznenađenja.

Šibenik je zadržao stopostotni učinak i slavio drugo kolo za redom, ovaj put protiv Slaven Belupa 2:0. Dinamo je s 2:1 bio bolji od Osijeka nakon gola u sudačkoj nadoknadi, a s istim rezultatom je Istra slavila protiv Gorice.

Varaždin i Rijeka su remizirali 0:0, a bodove su podijelili i Hajduk i Lokomotiva nakon što je Duje Čop izjednačio s bijele točke na samom kraju sudačke nadoknade drugog poluvremena.

Momčad kola predvodi iznenađujući dvojac

U suradnji sa platformom SofaScore, u nastavku vam donosimo najbolju momčad 2. kola SHNL-a.

Najbolju ocjenu od 8.3 ovaj put su zaslužila dva igrača, Josip Majić iz Šibenika te Oleksandr Petrusenko iz Istre.

Sjajni Majić je s golom i asistencijom predvodio Šibenik do druge uzastopne pobjede, a Ukrajinac u redovima Puljana je zabio pobjedonosni gol u 89. minuti.

NIJE TO ZASLUŽIO Hajdukovci brutalno vrijeđaju Perišića na Instagramu: ‘Je li moguće da si nas iskoristio?’