KAKAV PROJEKTIL Pogledajte prvi gol Sučića za Sociedad: Oblak nije imao nikakve šanse

October 6, 2024, San Sebastian, Guipuzcoa, SPAIN: Luka Sucic of Real Sociedad celebrates after scoring goal during the LaLiga EA Sports match between Real Sociedad and Atletico de Madrid at Reale Arena on October 6, 2024, in San Sebastian, Spain.,Image: 917382738, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Ricardo Larreina / Zuma Press / Profimedia

Ricardo Larreina / Zuma Press / Profimedia

U dvoboju 9. kola Primere Real Sociedad i Atletico Madrid su u San Sebastianu odigrali 1-1, a svoj prvi gol za baskijsku momčad zabio je hrvatski reprezentativac Luka Sučić.

Sučić je u 84. minuti iz prekrasnim udarcem iz daljine postigao svoj prvijenac i spriječio poraz Real Sociedada. Atletico je vodio od prve minute i gola Juliana Alvareza.

Atletico je treći s 17 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone, dok je Real Sociedad 15. s devet bodova.

NA KORAK DO OTKAZA Jurić ponovno kiksao s Romom: ‘Klub je u kaosu na svim razinama’