IDUĆI PROTIVNIK RIJEKE Prekinut derbi u Sloveniji: Navijači pogodili protivnika u nezgodno mjesto

Screenshot

Težak incident dogodio se na derbiju slovenske lige koji je mogao završiti i puno gore. U šestom kolu susreli su se Maribor i ljubljanska Olimpija, Rijekin protivnik u Konferencijskoj ligi, a dvoboj je prekinut u 17. minuti.

Naime, prilikom izvođenja kaznenog udarca navijači su velikim i teškim predmetom pogodili izvođača Raula Florucza, bivšeg igrača zagrebačke Lokomotive, Sesveta, Hrvatskog dragovoljca i Jaruna.

Krilni napadač odmah se uhvatio za međunožje s bolnom grimasom. Prava je sreća da ga predmet nije pogodio u glavu. Sudac David Šmajc nije dvojio ni sekunde te je sve igrače poslao u svlačionicu. Prekid je trajao nekoliko minuta.

Trenutak kada su navijači pogodili Florucza možete pogledati OVDJE.

Utakmica je završila rezultatom 1:1. Maribor je u vodstvo doveo Repas u 26. minuti, a gostujući pogodak postigao je litavski branič Justas Lasickas u 35. minuti.