DVA GOLA NIKE GAJZLERA Orijent opet pobijedio Kustošiju s 2-1 i ostao u SuperSport prvoj ligi

NK Kustošija Zagreb

Nogometaši riječkog Orijenta i sljedeće će sezone igrati Supersport Prvu ligu nakon što su na svom stadionu pobijedili Kustošiju s 2-1, rezultatom identičnim onom iz prve utakmice. Orijent je regularni dio sezone završio na predzadnjem mjestu Prve a Kustošija na drugom mjestu Druge lige a zahvaljujući ukupnih 4-2 protiv zagrebačkog kluba Riječani izlaze kao pobjednici ovog doigravanja pa će sljedeće sezone ostati u istom rangu.

Oba gola za Orijent zabio je Niko Gajzler, 19-godišnji napadač na posudbi iz Rijeke koji je bio strijelac jednog gola i u prvoj utakmici. Gajzler je sada zabio za 1-0 u 27. i 2-1 u 81. minuti, oba puta mrežu je tresao na asistencije Matea Monjca. Kratkotrajnu nadu za Kustošiju donio je Nizozemac Jahnoah Markelo koji je u 75. minuti zabio iz kaznenog udarca nakon što je lopta u ruku pogodila Ricarda Bagadura međutim šest minuta kasnije Gajzler je opet odveo Orijent na ukupnih dva gola razlike čime je pobjednik bio odlučen.