DRAMA NA TRIBINAMA Hrvatski navijač napadnut zbog dresa: Stranci mu ga ukrali, jedna žena ga ugrizla!

24.06.2024., stadion Leipzig, Leipzig, Njemacka - Europsko prvenstvo 2024., skupina B, 3. kolo, Hrvatska - Italija. Photo: Sanjin Strukic/PIXSELL

Hrvatski navijači ponovo su odnijeli pobjedu na tribinama, nadglasavši Talijane, nažalost, na koncu susreta ponovo su se radovali suparnici kao i nakon dvoboja protiv Španjolske i Albanije.

Utakmica je odigrana pred 39.000 gledatelja na Red Bull Areni. Najmanji je to od deset stadiona na njemačkom Euru.

Nakon šoka zbog promašenog penala u 54. minuti,  samo minutu kasnije uslijedila je erupcija oduševljenja na tribinama kada se Modrić iskupio zabivši za 1-0.

Baklje su izranjale na svim stranama stadiona, letjelo je pivo, ljudi su padali jedni po drugima od sreće, a HNS sasvim sigurno čeka nova kazna zbog pirotehnike. No, osim HNS-a, mogla bi biti kažnjena i jedna od navijačica.

Naime, Instagram stranica Volim Hrvatsku objavila je kako se na tribinama nakon utakmice dogodio nesvakidašnji napad. Luka Ivanušec je nakon utakmice s Italijom svoj dres bacio mladom navijaču Lenardu Barišiću u ruke, no mladić nije mogao dugo uživati u njemu.