ČUDESNI JOŠKO Pogledajte novu Gvardiolovu golčinu za City, golman nije imao šanse

Manchester City's Croatian defender #24 Josko Gvardiol celebrates scoring the team's first goal during the English Premier League football match between Wolverhampton Wanderers and Manchester City at the Molineux stadium in Wolverhampton, central England on October 20, 2024.,Image: 923923273, License: Rights-managed, Restrictions: RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications., Model Release: no, Credit line: Adrian Dennis / AFP / Profimedia

Adrian Dennis / AFP / Profimedia

Četverotstruki prvak Engleske Manchester City u osmom kolu Premier lige igra u gostima protiv Wolverhamptona na Molineuxu. U prvom poluvremenu rezultat je 1:1. Nakon što je vodstvo domaćinima donio Jorgen Strand Larsen, za City je izjednačio Joško Gvardiol.

Dvadesetdvogodišnji reprezentativac Hrvatske poentirao je u 33. minuti. Zabio je prekrasan gol svojom slabijom desnom nogom kojom je naciljao suprotne rašlje s dvadesetak metara iskosa. Asistirao mu je Jeremy Doku, a majstorski gol našeg braniča pogledajte OVDJE.

Gvardiolu je to drugi gol ove sezone u kojoj je započeo sve osim jedne utakmice Cityja u prvenstvu, a prvi je postigao protiv Newcastlea. Ukupno mu je to sedmi gol za City u 54. nastupu za klub u koji je stigao prošle godine za 90 milijuna eura iz RB Leipziga i tako postao najskuplji branič u povijesti nogometa.