BORBA ZA ŽIVOT NA TRAVNJAKU Barnabas Varga je stabilno, van životne opasnosti. Bit će operiran

EPA/RONALD WITTEK

Barnabas Varga je stabilno, službeno je obznanio Mađarski nogometni savez te dodao kako se njihov reprezentativni napadač nalazi u bolnici u Stuttgartu

U 70. minuti dogodio se žestoki duel škotskog vratara Angusa Gunna i mađarskog napadača Varge. Izbijajući loptu škotski vratar je ujedno laktom doslovno nokautirao Vargu koji je uz to vrlo nezgodno pao i nepomičan ostao ležati  na travnjaku.

Suigrači i liječnici odmah su priskočili mađarskom reprezentativcu u pomoć. Nakon nekoliko minuta Varga je na nosilima iznesen s travnjaka, okružen zavjesama te je bilo poznato da je odmah odvezen u obližnju bolnicu.

TRANSFERI: DINAMO Zajec besplatno dovodi bivšeg reprezentativca iz Rijeke

“Varga je stabilno. Nalazi se u bolnici te ćemo i dalje obavještavati o njegovom stanju”, obznanio je Mađarski nogometni savez.

“Barnabas je pretrpio frakture lice, slijedi mu oporavak i za njega je ovaj Euro završen, ali nije u životnoj opasnosti”, izjavio je Talijan s mađarske klupe, Marco Rossi.

HAJDUK: PRIJELAZNI ROK Bešiktaš pokušava ‘otmicu’! Ali Džeko želi samo Split: Puni Poljud i trenera Gattusa

Inače, nemjerljivo manje bitno, ali tek podsjetnik… U nastavku susreta Mađarska je došla do pobjedničkog pogotka, u 100. minuti Csoboth je zabio za 1:0 protiv Škotske, te bi taj pogodak mogao biti dovoljan Mađarima na putu prema osmini finala.

ZNA SE NOVI GAZDA Rijeka objavila novost: ‘Dame i gospodo’…