BIVŠI SUIGRAČI Ibrahimović reagirao u svom stilu kad je vidio Rebića: ‘Šta ti je to?’

Nogometaši Milana su u 6. kolu Serije A s lakoćom svladali Lecce 3-0 (3-0), a za gostujuću momčad je do 73. minute igrao i bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić. U okršaju protiv svog bivšeg kluba, Rebić je bio najbolje ocijenjeni pojedinac kod poraženih gostiju.

Milanski “crno-crveni” sve su riješili u razdoblju od samo pet minuta, od 38. do 43., kada su zabili sva tri gola. Prvo je Morata (38) odličnim udarcem glavom pogodio za 1-0, potom je Hernandez (41) na dodavanje Leaa povisio na 2-0, a konačni je rezultat postavio Pulišić (43).

Rebić se uoči utakmice srdačno pozdravio sa Zlatanom Ibrahimovićem (42), koji je jedan od vodećih ljudi u Milanovom upravljačkom sustavu. Ibrahimović i Rebić su se izgrlili, a Ibra je primijetio da ofenzivac Rebić nosi broj tri (koji najčešće nose igrači iz obrane), što ga je iznenadilo: “Igraš ili ne igraš? Šta je to, broj tri?

Podsjetimo, Ibrahimović i Rebić su zajedno upravo u Milanu. Ibrahimović je za Rossonere igrao od 2020. do 2023. u drugom mandatu, a Rebić od 2019. do 2023. godine, a zajedno su bili i prvaci Italije u sezoni 2022./23.

POSTROJILI IGRAČE Delije stigle u Italiju usprkos zabrani: ‘Pokažite im da su se s razlogom uplašili’