‘BILO BI TO EPSKI’ Slavna tenisačica najavila što će Đoković napraviti, osvoji li US Open

Pariz, 01.08.2024 - Meč četvrtfinala teniskog turnira na Olimpijskim igrama Pariz 2024, Novak Đoković - Stefanos Tsitsipas. Na slici Novak Đoković.
foto HINA/ Damir SENČAR/ ds

HINA/ Damir SENČAR

Obrani li Novak Đoković na predstojećem US Openu naslov prvaka, slavni tenisač mogao bi najaviti prekid svoje karijere, izjavila je slavna tenisačica Chris Evert.

Turnir počinje 26. kolovoza i traje do 8. rujna.

“Pobjeda na Olimpijskim igrama Đokoviću je bila vrlo važan cilj. Može li to učiniti dva puta zaredom, na Olimpijskim igrama i US Openu? Bilo bi to uistinu epski”, kazala je Evert.

Novaka Đokovića opisuje kao vrlo motiviranu osoba, koja je imala puno uspona i padova u životu.

“Mislim da bi, ako osvoji ovaj turnir i dođe do 25. Grand Slama, trebao biti najbolji muški igrač svih vremena. Iako je već najveći u mislima mnogih”, poručila je tenisačica.

JESTE LI ZNALI? Đoković ima rodbinu i u jednom hrvatskom gradu: ‘Nisam zapravo ni znao koliko ih je’

Novak Đoković osvojio je svoj četvrti US Open 2023. godine, nakon što je u finalu pobijedio Daniila Medvedeva. Ovo bi bio njegov 24. Grand Slam turnir, dva ispred Rafaela Nadala i četiri ispred Federera.

OMILJENA DESTINACIJA Đoković ponovno na jugu Hrvatske: Prijatelju mu nije bilo drago što ga slikaju

Sad Đoković ima priliku osvojiti 25. u New Yorku i ako to postigne, Evert misli da više neće imati što dokazivati ​​ili postići te bi se ubrzo nakon toga mogao oprostiti s tenisom, navodi Tennisgazette.com.