BEZ GOLOVA, ŠANSI I DOBRE IGRE Varaždin i Rijeka u slabašnoj utakmici podijelili bodove

11.08.2024., Varazdin- Utakmica 2. kola SuperSport HNL 24/25. izmedju NK Varazdina i HNK Rijeka.   Photo: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Varaždin i Rijeka odigrali su bez golova u utakmici drugog kola SuperSport HNL-a koja nije bila niti pretjerano zanimljiva ni kvalitetna. Varaždinci su ukupno bili nešto aktivniji a najmanje zadovoljni su ostali gledatelji koji nisu imali puno toga za vidjeti. Varaždin je opet, kao i u prvom kolu protiv Gorice, odigrao 0-0 dok je Rijeka sada na četiri boda, nakon uvodne pobjede nad Lokomotivom.

Varaždin je u prvom poluvremenu bio nešto bolji, najveću šansu domaći su imali u 26. minuti kad je Dabro na dodavanje Boršića pucao malo pored gola. Isti je igrač deset minuta kasnije pogodio vanjski dio mreže a i Šego je imao dvije prilike, na samom otvaranju utakmice i u 34. minuti. Rijeka je ozbiljnije zaprijetila točno na polovici prvog dijela kad je Pašalić prošao po desnoj strani i ubacio na Hodžu koji je glavom pucao pored gola.

Ni drugo poluvrijeme nije donijelo neku veliku igru, nije bilo puno uzbuđenja, najveću šansu imala je Rijeka u 70. minuti kad je Zelenika obranio dobar pokušaj Majstorovića.

VARAŽDIN – RIJEKA 0-0

VARAŽDIN: Zelenika – Škaričić, Nekić, Ba (59. Trepšić), Boršić – Maglica (86. Jovanov), Marina, Lusavec – Mitrovski (79. Duvnjak), Dabro (59. Belcar), Šego (79. Poldrugač).

RIJEKA: Zlomislić – Smolčić, Galešić, Majstorović, Čabraja (46. Devetak) – Selahi (71. Banda) – Pašalić, Hodža (65. Petrović), Fruk (64. Bogojević), Janković – Ivanović (77. Andrić).