ALBANSKI MEDIJI SLAVE Svijet i regija bruje o novom kiksu Vatrenih: ‘Iz pakla do raja. Povijesni remi protiv Hrvatske’

19.06.2024., Volksparkstadion, Hamburg, Njemacka - Europsko prvenstvo 2024., skupina B, 2. kolo, Hrvatska - Albanija. Mateo Kovacic. Photo: Marko Lukunic/PIXSELL

Hrvatska je remizirala s Albanijom 2:2 u drugom kolu Europskog prvenstva. Albanci su nakon jako lošeg prvog dijela Hrvatske vodili 1:0, a momčad Zlatka Dalića u drugom poluvremenu je preokrenula rezultat u razmaku od dvije minute. Ipak, Hrvatska nije uspjela sačuvati vodstvo te je u 95. minuti primila pogodak za podjelu bodova.

Za prolazak u osminu finala Europskog prvenstva Hrvatskoj će sada definitivno trebati pobjeda protiv Italije u zadnjem kolu. Novi kiks Vatrenih odjeknuo je u svijetu, ali i regiji, a mi vam u nastavku donosimo najbolje naslove.

“Velika tuga u Hrvatskoj: Albanci u 95. minuti šokirali Vatrene!”, piše sporsport.ba.

“Tuga u Hrvatskoj, Albanci im uzeli pobedu u 95: Vatreni pred eliminacijom sa EURO posle meča za infarkt!”, piše Blic.

“Neumorni autsajder nakon smiješnog autogola kasno zabio za izjednačenje i doveo Hrvatsku na rub”, nastavlja Sun.